Bnj odc. 10 Kupowanie/Fare la spesa

 0    35 flashcards    minciunia
tải về mp3 In chơi tự kiểm tra
 
câu hỏi câu trả lời
Sklep
bắt đầu học
Negozio
Szukam sklepu.
bắt đầu học
Cerco un negozio.
Owoce
bắt đầu học
Frutta
Warzywa
bắt đầu học
Verdura
Szukam sklepu z owocami.
bắt đầu học
Cerco un negozio di frutta.
Jabłka
bắt đầu học
Mele
Banany
bắt đầu học
Banane
Pomarańcze
bắt đầu học
Arance
Te owoce.
bắt đầu học
Questa frutta.
Ile kosztuje?
bắt đầu học
Quanto costa?
Ile kosztuje kilo jabłek?
bắt đầu học
Quanto costa un chilo di mele?
Ile kosztuje kilo bananów?
bắt đầu học
Quanto costa un chilo di banane?
Ile kosztuje jeden banan?
bắt đầu học
Quanto costa una banana?
Ile kosztuje jedno jabłko?
bắt đầu học
Quanto costa una mela?
Ile kosztuje jedna pomarańcza?
bắt đầu học
Quanto costa un’arancia?
Ile kosztuje / ile kosztują (l. mng)
bắt đầu học
Quanto costano?
Ile kosztuje dwa kilo jabłek?
bắt đầu học
Quanto costano due chili di mele?
Ile kosztuje trzy kilo bananów?
bắt đầu học
Quanto costano tre chili di banane?
Ile kosztują trzy banany?
bắt đầu học
Quanto costano tre banane?
Ile kosztują cztery jabłka?
bắt đầu học
Quanto costano quattro mele?
lle kosztują dwie pomarańcze?
bắt đầu học
Quanto costano due arance?
Poproszę jednego banana.
bắt đầu học
Una banana, per favore.
Poproszę kilo jabłek.
bắt đầu học
Un chilo di mele, per favore.
Poproszę banany.
bắt đầu học
Delle banane, per favore.
Poproszę jabłka.
bắt đầu học
Delle mele, per favore.
Poproszę pomarańcze.
bắt đầu học
Delle arance, per favore.
Ile kosztują pomarańcze?
bắt đầu học
Quanto costano le arance?
Kilogram
bắt đầu học
un chilo
Dwie pomarańcze.
bắt đầu học
Due arance.
Pięć jabłek.
bắt đầu học
Cinque mele.
Trzy banany.
bắt đầu học
Tre banane.
Poproszę dwa kilo jabłek.
bắt đầu học
Due chili di mele, per favore.
Poproszę trzy kilo pomarańczy.
bắt đầu học
Tre chili di arance, per favore.
To wszystko, dziękuję.
bắt đầu học
È tutto, grazie.
Ile płacę?
bắt đầu học
Quanto pago?

Bạn phải đăng nhập để đăng bình luận.